0

Kurs astrologii

Zachęcamy na kursy astrologii w Warszawie. Astrologia to sfera gnozy o cywilizacji stosującej kilku tysięcy lat. Mądrość tę wykorzystywano także stosuje się nadal w praktyce. Jest ona nadal żywa i uczona. Znajomość astrologii, a co za tym idzie zdolność interpretacji osobistego kosmogramu urodzeniowego wspomaga świadomie zarządzać własnym przeznaczeniem. Rozumiejąc podstawy astrologiczne mamy szansa interpretacji kosmogramów osób nam drogich lub całkowicie nieznajomych. W okresie kursu prosto objaśnione zostaną wszystkie niezbędne elementy astrologicznego abecadła, dzięki dlaczego uczestnik zdobędzie wprawę interpretacji horoskopu.Przedmiotem zainteresowań kursu astrologii dla adeptów będą między innymi:

symbolika astrologiczna, astrolog

zapoznanie z energetyką planet i faz (znaków) Zodiaku,

teoria archetypów, tłumaczenie przypadków – archetypy mitologiczne, literackie i filmowe,

dwadasamsy i dekanaty – podział faz Zodiaku,

aspekty planet (relacje kątowe pomiędzy planetami w horoskopie),

sektory (domy) horoskopu, Ascendent, Medium Coeli,

rektyfikacja horoskopu – podstawowe metody poszukiwania i uściślania godziny urodzenia,

pojęcie dominanty horoskopu,

praktyczne zajęcia interpretacji horoskopów, odkrywanie potencjałów,

prognoza astrologiczna (tranzyty, progresje, daty stałe) – planowanie własnego rozwoju zgodnie ze swoimi potrzebami i osobistym rytmem życia,

astrologia porównawcza (połączenia energii w relacjach interpersonalnych, kontaktach partnerskich),

relokacje (mapy rozwoju potencjałów własnych) – Twoje miejsce w świecie (astrokartografia, przestrzeń lokalna),

warsztat i etyka profesji astrologa,
szkoła astrologii dla początkujących odbywa się w trakcie 2 weekendów. Jest to kurs dla osób, które dopiero rozpoczynają edukację Królewskiej Wiedzy.


Grupa kursowa obejmuje zawsze od 6 do 10 osób. Po skończeniu kursu uczestnicy otrzymują imienne dyplomy.


Zapraszamy do zapisania się na zajęcia już dziś! Astrologia to nie tylko pasjonujące hobby a dodatkowo świadomość o sobie i otaczającym nas świecie. Nie przez przypadek szwajcarski lekarz Carl Gustav Jung scharakteryzował astrologię jako „sumę wiedzy psychologicznej starożytności”. Poznaj jej zasady – będzie to doskonale wykorzystany czas w Twoim życiu i najefektywniejsza inwestycja – inwestycja w siebie.